Sevdiklerinizi mutlu etmek sizin elinizde!

  • Ana Sayfa
  • Kullanım Koşulları ve Bilgilendirme
  • Sipariş İle İlgili Bilgiler

Sipariş İle İlgili Genel Bilgiler

Gönderim Süresi

Siparişiniz onaylandığı anda kargoya verilir. Bu onaylanma süreci 08.00'dan önce verilen siparişlerde, siparişi verdiğiniz gün içinde, daha geç saatte verilen siparişlerde ertesi güngerçekleşir ve siparişiniz kargoya verilir. Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde onay süreci 1-2 iş günü arası sürebilmektedir. Kargonun teslimat süresi yaşadığınız şehire göre farklılık gösterebilir.

Sipariş Takibi

www.kibrisacicekgonder.com 'dan verdiğiniz tüm siparişler çözüm ortaklarımız aracılığı ile size teslim edilecektir. Siparişin alıcıya ulaşma süresi alıcının bulunduğu şehir göre değişiklik göstermektedir. Yaptığınız siparişin durumunu görmek için Hesabım Sayfasında siparişlerim sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Onay Süreci

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

Siparişin hazırlanma süreci;

Siparişinizi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler kendisine ulaştığında alıcı kişi çözüm ortağı görevlisinin verdiği teslim fişini imzaladıktan sonra çiçeği kontrol edebilir. Çiçekte beklenmedik bir durum varsa bunu tarafımıza bildirdiğiniz anda çözüm ortağımız ile irtibata geçip ürün değişimi, para iadesi ve diğer çözümlere gideriz . kibrisacicekgonder.com'un çözüm ortakları tarafından ulaştırılan tüm ürünler müşteri memnuniyeti ilkelerimizin garantisi altındadır.